دکتر جواد سلیمی

  • دکترای عمومی و تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • دوره فلوشیپی جراحی عروق دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • دوره تکمیلی فلوشیپی دانشگاه Pittsburgh پنسیلوانیا – آمریکا

 دکترجواد سلیمی از سال ۱۳۷۴ به عنوان عضو هیئت علمی با مدرک بوردتخصصی جراحی عمومی  در بیمارستان سینا، دانشگاه علوم پزشکی تهران ، شروع به کار نموده و از آن تاریخ تاکنون فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی قابل توجهی داشته اند.

 آموزش نظری و عملی کارآموزان، کارورزان و دستیاران گروه جراحی وهمچنین مشارکت در پایان نامه های دکتری عمومی وتخصصی جراحی بعنوان استاد راهنماویا استاد مشاور،جزو وظایف اصلی آموزش ایشان بوده است.

ایشان موفق به گذراندن دوره فلوشیپ جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران و گذراندن دوره تکمیلی تخصصی فلوشیپی در دانشگاه پیتزبرگ ،ایالت پنسیلوانیا ،در کشور آمریکا

 (University of Pittsburgh, Pennsylvania, United States)   گردیدند

 

دکتر جواد سلیمی

 ایشان علاوه بر مشارکت فعال در انجام و آموزش اعمال جراحی عروق و آندو وسکولار به عنوان عضو تیم پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال ۱۳۸۰ تا کنون در کنار سایر همکاران تیم پیوند کبد دانشگاه در انجام اعمال جراحی پیوند کبد و آموزش دستیاران دوره فلوشیپی  پیوند کبد حضور دارند انجام بیش از یک هزار و ۲۰۰ پیوند کبد از جمله  فعالیت های درخشان این تیم می باشد.
آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین چهار راه پاک نژاد و میدان کتاب، پلاک 129، مجتمع سرو واحد 202
 
Visit the website

طراحی لوگو

 دکتر جواد سلیمی

سایت دکتر جواد سلیمی
سایت دکتر جواد سلیمی

 

مهرنگاه : طراحی خلاقانه وب سایت

با دکتر جواد سلیمی در ارتباط باشید

درباره دکتر سلیمی بیشتر بدانید

از سال ۱۳۸۰ تاکنون در بخش جراحی عروق بیمارستان سینا به همراه سایر همکاران خود مشارکت فعال در امر آموزش دستیاران دوره فلوشیپی و دوره فوق تخصصی جراحی عروق داشته به طوری که تاکنون ۲۵ فارغ التحصیل از این مرکز بعنوان فوق تخصص جراحی عروق در استان‌های مختلف کشور مشغول به فعالیت می‌باشند.

آقای دکترجواد سلیمی با توجه به فعالیتهای آموزشی ، پژوهشی و درمانی در سال ۱۳۸۳ موفق به ارتقا به رتبه دانشیاری (Associate Professor) .

در سال ۱۳۸۹ موفق کسب رتبه استادی (Full Professor) می گردند واز معدود اساتید جراحی عروق  می باشند که  در سن ۴۴ سالگی موفق به کسب درجه استادی می گردند و با توجه به امتیاز بالا،موفق به کسب پایه تشویقی نیز می گردند.

ایشان علاوه برفعالیتهای آموزشی درانجام فعالیت‌های اجرایی از قبیل معاونت آموزشی گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران (78-1376) ، معاونت آموزشی بیمارستان سینا (81-1376) ومعاونت پژوهشی گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران (90-1385) .

همچنین عضویت در گروه‌های کارشناسی سازمان نظام پزشکی و کمیسیون های پزشکی قانونی و….. از جمله فعالیت های اجرایی ایشان از سال 1382 تاکنون  در کنار آموزش و پژوهش و فعالیتهای درمانی می باشد. 

 عضویت در “هیئت ممتحنه آزمون پذیرش دستیاری” و” هیئت ممتحنه آزمون ارتقای دستیاری” دبیرخانه شورای آموزش پزشکی وتخصصی وزارت بهداشت  از جمله سایر فعالیت‌های ایشان می باشد.

ایشان از سال ۱۳۹۳ تاکنون به عنوان عضو” هیئت ممتحنه آزمون بورد فوق تخصصی وارزشیابی  جراحی عروق” دبیرخانه شورای آموزش پزشکی وتخصصی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مشغول به فعالیت می باشد.

در طراحی و برگزاری آزمون‌های پذیرش دوره فوق تخصصی و امتحانات کتبی و شفاهی بورد فوق تخصصی جراحی عروق وارزیابی مراکزفوق تخصصی  جراحی عروق  کشور مشارکت دارند.

تلوزیون اینترنتی دکتر سلیمی 

مشارکت در انتشار بیش از یکصد مقاله لاتین در مجلات داخلی و خارجی به عنوان نفر اول، نویسنده مسئول و یا همکار از جمله فعالیت‌های پژوهشی ایشان علاوه بر مشارکت در ترجمه و تدوین بیش از ۱۰ کتاب در زمینه جراحی عمومی و جراحی عروق می باشد.

 ارائه بیش از یکصد و بیست سخنرانی در کنگره های داخلی و بین المللی از جمله سایر فعالیت‌های پژوهشی ایشان می باشد که علیرغم ارتقاء به مرتبه استادی از سال ۱۳۸۹ همچنان ادامه دارد.

 راهنمایی و یا ارائه مشاوره در پایان نامه های فوق تخصصی نیز از سال ۱۳۹۳ از جمله فعالیتهای دیگر ایشان می باشد.

ایشان علاوه بر فعالیت های دانشگاهی ، به عنوان مدرس در کارگاه های “آموزشی لیزر واریس” و ” اصول مراقبت از زخم های مزمن اندام ” در آموزش گروه های هدف مشارکت فعال دارند.

 عضویت در انجمن  جراحان عروق اروپا (European society of Vascular Surgery) و  شرکت در کنگره ها و دوره های آموزشی بین المللی علاوه بر عضویت در انجمن جراحان عروق ایران از فعالیت های دیگر ایشان می باشد.