دکتر محمد طالب پور

 
دکتر محمد طالب پور متولد ۱۳۴۲ شمسی در شهر تهران بوده و تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در مدارس علوی؛ نیکان و البرز گذرانیده است.
 

 

راه های ارتباطی دکتر محمد طالب پور

تلفن ثابت : ۸۸۶۵۳۱۶۰,۶۱-۰۲۱

آدرس: خیابان ولیعصر نرسیده نیایش – کوچه بابک بهرامی – پلاک ۸۵ – طبقه ۳ – واحد ۶

Visit the website

لوگو 

دکتر محمد طالب پور

دکتر محمد طالب پور
مطب دکتر محمد طالب پور

 

مهرنگاه : طراحی خلاقانه وب سایت

با دکتر محمد طالب پور در ارتباط باشید

درباره دکتر محمد طالب پور

 
با هماهنگی های به عمل آمده عملا از سال ۱۳۷۹ در دانشگاه Ninewells شهر داندی در کشور انگلستان زیر نظر پروفسور کوشیری شروع به فعالیت نمود و دوره فلوشیپی فعال در بخش و اتاق عمل را با گواهی ایشان در زمینه لاپاروسکوپی پیشرفته به مدت یک سال گذرانید و پایان نامه خود را با پروفسور تحت عنوان “دوره لازم جهت فراگیری جراحی لاپاروسکوپی بر اساس مدل انسانی” را در مجله Surgical Endoscopy چاپ نمود.
 

به توصیه پروفسور جهت تکمیل دوره فلوشیپی بخصوص در قسمت کولورکتال و غدد به مرکز IRCAD واقع در شهر استراسبورگ کشور فرانسه رفته و زیر نظر پروفسور لوقا و پروفسور مارسکو بمدت سه ماه فعالیت نمود.

بعد از گذرانیدن دوره تکمیلی کولورکتال در بیمارستان St Marks در شهر لندن در سال ۱۳۸۰؛ مجددا به ایران بازگشته و در بیمارستان امام خمینی تهران فعالیت خود را ادامه داد.

انجام جراحی های متنوع لاپاروسکوپیک از آناستوموز های دستگاه گوارش گرفته تا آدرنالکتومی؛ اسپلنکتومی و … در طی مدت دو سال برای اولین بار در ایران؛ عملا موجب بروز حساسیت های غیر منطقی و اعمال محدودیت هایی در فعالیت ایشان شده و بالاجبار به بیمارستان سینا جهت ادامه فعالیت منتقل شد.

دکتر محمد طالب پور

در بیمارستان سینا از سال ۱۳۸۳ جراحی های لاپاروسکوپیک خود را علیرغم نبود امکانات کافی ادامه داده و لاپاروسکوپیک اتوپسی؛ تایمکتومی توراکوسکوپیک؛ لاپاروسکوپی در بیماران ترومایی؛ جراحی های لاپاروسکوپیک کولورکتال و پاراتیروئیدکتومی اندوسکوپیک از جمله اعمالی بود که برای اولین بار در ایران در این مرکز انجام شد.

فعالیت در بخش خصوصی بخصوص در اعمال لاپاروسکوپی پیشرفته عملا موج تمایل و جذب بسیاری از بیماران را به این گونه اعمال ایجاد نمود. از جمله این اعمال جراحی های چاقی بود که از سال ۱۳۸۰ تا به حال سیر صعودی قابل توجهی را به خود گرفته است.

با شرکت در کنگره های متعدد مربوط به چاقی در کشور های مختلف دنیا و ارزیابی روش های مختلف جراحی های چاقی؛ عملا ایشان احساس نیاز به ارائه روشی کم خطر و بی دردسر و با تاثیر مشابه با روش های دیگر را تشخیص داده و بنیان ارائه روش پلیسه زدن طولی معده به روش لاپاروسکوپی از همانجا پی ریزی شد. این تکنیک توسط خود ایشان بتدریج متکامل تر شده و امروزه با ضریب موفقیت بالایی در مقایسه با تکنیک های دیگر و ریسک بسیار کمتر عوارض مطرح می باشد.

فعالیت های علمی دکتر محمد طالب پور

اجرای کنگره ها

۱۰
دبیر علمی ۸
دبیر اجرایی ۲

نگارش کتاب

۳
کتاب لاتین ۱ جلد
کتاب فارسی ۲ جلد

سخنرانی ها

۱۹۵
سخنرانی های بین المللی ۱۰۰
سخنرانی های داخلی ۸۰
گرداننده پانل ۱۵

نگارش مقالات

۴۵
مقالات چاپ شده بین المللی ۴۰
مقالات چاپ شده داخلی ۵

خدمات قابل ارائه دکتر محمد طالب پور

جراحی روده بزرگ

سرطان کلون
یبوست مزمن
پرولاپس رکتوم

بیماری های کبد و طحال

برداشتن طحال
کیست های کبد
رادیوفرکوئنسی تومور های کبد

بیماری های کیسه صفرا

کیسه صفرا
سنگ مجاری صفراوی
بای پس مجاری صفراوی

جراحی چاقی

پلیکاسیون
اسلیو
بای پس معده

جراحی معده

سرطان معده
زخم معده
توده های خوش خیم معده

انواع جراحی

 

جراحی های اورژانس

آپاندیسیت
کولسیستیت
زخم پپتیک پرفوره

فتق های جداره شکم

فتق کشاله ران
محل عمل جراحی قبل
دیافراگم

بیماری های مری

آشالازی
رفلاکس مری
سزطان مری